top of page
Biuro sprendimai: IoT ir išmanūs jutikliai. UAB Daviklis

LoRaWAN tinklo ir IoT biuro sprendimai

LoRaWAN ir išmanieji davikliai leidžia įmonėms sukurti efektyvesnes, produktyvenes ir tvaresnes darbo vietas bei aplinką.

Įmonės, naudodamos IoT technologijas, gali:

 • optimizuoti biuro erdvės panaudojimą

 • taupyti energiją

 • gerinti darbuotojų bendradarbiavimą

 • sumažinti pastato biurų/ ofisų išlaikymo ir administravimo išlaidas

Išmanus biuras – ateities sprendimas, kurį galite įgyvendinti jau dabar

Modernūs daiktų interneto ir LoraWAN tinklo bei Lora technologijos įrenginiai (davikliai, maršrutizatoriai, debesų platforma ir kt.) leidžia įdiegti kompleksinius sprendimus jūsų organizacijoje, statomame ar administruojamame biurų pastate ir išpildyti tiek BREEAM bei kitų tvarumo sertifikatų reikalavimus, tiek kurti šiuolaikiškas bei efektyviai valdomas darbo vietas.

Išmanaus biuro sprendimas su Milesight LoraWAN ir IoT technologija. UAB Daviklis

Išmanaus biuro (angl. Smart Office) įrengimas apima šiuos sprendimus:

Oro kokybė darbo vietoje

Išmaniųjų daviklių integravimas su šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemomis. Stebėkite oro kokybės rodiklius, temperatūrą, drėgmę, kietąsias daleles, CO2 koncentraciją. Gaukite pranešimus realiuoju laiku apie pasiektas kritines ribas, ar diekite automatizuotus sprendimus, kurie įjungs/ išjungs sistemas, pvz.:

Vėdinimo sistemos įjungimas, kai patalpoje sumažėja santykinė drėgmė, pasiekta atitinka CO2 koncentracijos ar kietųjų dalelių ore riba.

Drėgmės jutiklis

CO2 jutiklis

Kietųjų dalelių jutiklis

Oro kondicionavimo sistemos įjungimas, kai patalpos temperatūra viršija nustatytą temperatūrą, ar šildymo sistemos įjungimas, kai patalpos tempertūra yra žemesnė nei numatyta.

Temperatūros daviklis

Tinkamos oro kokybės užtikrinimas leis padidinti jūsų darbuotojų, svečių ar klientų produktyvumą, išlaikyti geresnę fizinę sveikatą, sumažinti oru plintančių virusų tikimybę.

Darbo aplinkos kokybė – didesnis darbuotojų pasitenkinimas ir produktyvumas

Darbo aplinka tiesiogiai veikia darbuotojų produktyvumą. Išmanieji jutikliai, sujungti į daiktų internetą ir siųsdami/ gaudami duomenis LoRaWAN tinklu, gali reguliuoti temperatūrą, apšvietimą ir oro kokybę, palaikydami idealias sąlygas darbui. Tai leis darbuotojams dirbti produktyviau, didės jų pasitenkinimas darbu ir darbo vieta.

Patalpos, kambario, darbo vietos, susitikimų salės užimtumas

Remiantis pažangia dirbtinio intelekto identifikavimo ir analizės technologija, darbo vietos ar susitikimų salės užimtumo jutiklis leidžia priimti efektyvius ir ekonomiškai pagrįstus sprendimus:

Susitikimų salės rezervavimas paskutinę minutę, kai klientai ar svečiau jau laukia ir reikia rasti greitą sprendimą patogiam ir produktyviam susitikimo organizavimui.

 • Rezervuotos, tačiau nenaudojamos susitikimų salės identifikavimas. Tokiu atveju pakeičiama salės užimtumo būsena ir ja gali naudotis/ rezervuoti kiti darbuotojai.

Nuolatinės ar hibridinės darbo vietos užimtumo stebėjimas ir strateginių sprendimų priėmimas, remiantis išsamia duomenų analize:

 • sąnaudų mažinimo galimybės,

 • geresnis išteklių paskirstymas,

 • supaprastintas erdvės planavimas ir optimizavimas,

 • darbuotojų/ klientų poreikių geresnis išpildymas,

 • darbuotojų/ klientų srautų valdymas,

Energijos taupymas

Išmanus energijos vartojimo valdymas leidžia ženkliai sumažinti išlaidas ir tuo pačiu prisidėti prie tvarių sprendimų įgyvendinimo bei modernių biurų pastatų  kūrimo.

Automatinis apšvietimas

PIR ir šviesos jutiklis identifikuoja žmogaus artėjimą link patalpos ir jei patalpoje yra tamsu, išmanusis šviesos daviklis automatiškai įjungs šviesą ir išjungs žmogui išėjus. Išvengsite elektros energijos švaistymo.

PIR daviklis

Šviesos jutiklis

Milesight VS340 ir VS341 išmaniųjų jutiklių sprendimas darbo vietai. UAB Daviklis

Elektros prietaisų išjungimas

Išmanus nešiojamas elektros lizdas leidžia sumažinti elektros sąnaudas ten, kur jos yra didžiausios, arba kur rankinis prietaisų įjungimas/ išjungimas reikalauja per daug žmogiškųjų resursų. Nešiojamus elektros lizdus įdiekite:

 • darbo vietose, posėdžių salėse ir kitose dažnai biuro patalpose. Užimtumo jutikliui nustačius, jog patalpoje neliko žmonių, nešiojamas elektros lizdas automatiškai išjungs patalpoje esančius prietaisus.

 • prie dažnai naudojamų prietaisų viešosiose erdvėse: geriamo vandens aparatas, spausdintuvas, televizorius, reklaminiai/ informaciniai stendai. Nustatytu laiku po darbo ar poilsio dienomis elektros lizdas automatiškai atjungs elektros tiekimą į prijungtus prietaisus.

Išmanus nešiojamas elektros lizdas

Atidarytų langų/ durų identifikavimas magnetinio kontaktinio jutiklio pagalba ir administratoriaus įspėjimas, kad būtų išvengta papildomo oro kondicionieriaus ar šildymo sistemų nereikalingo energijos suvartojimo.

Magnetinis kontaktinis jutiklis langams ir durims

Saugumo užtikrinimo biure sprendimai

Įsibrovimo aptikimas ir įspėjimai​

​Magnetinio kontaktinio jutiklio pagalba nustatoma, kad buvo praverti langai ar durys, t.y. galimas neteisėtas patekimas į patalpą. Nedelsiant informuojami atsakingi asmenys.

Magnetinis kontaktinis jutiklis langams ir durims

Aplinkos saugumas

Įdiegti išmanūs jutikliai fiksuoja neįprastas situacijas, viršytas ribas ar net pavojingas sąlygas.

Dūmų daviklis

Dujų slėgio daviklis

Drėgmės daviklis

Avarinis įspėjimas

Išmanusis mygtukas, patogiai ir greitai diegimas darbo vietoje ar kitoje vietoje, kurioje reikia užtikrinti:

 • Padidintą saugumą įsilaužimo ar užpuolimo atveju: darbas su grynaisiais pinigais, su brangiais juvelyriniais dirbiniais, darbas nakties metu ir kt.

 • Padidintą priežiūrą slaugos atvejais.

 • Kiti atvejai.

Milesight LoRaWAN® pagrindu sukurtas išmanusis mygtukas, palaiko kelis paspaudimo veiksmus, kuriuos visus gali nustatyti vartotojas ir išsiųsti darbo aplinkybėms pritaikytus įspėjimus.

Milesight išmanaus biuro sprendimas. UAB Daviklis

Išmanaus biuro sprendimas pagal Jūsų poreikius

Kaip galime prisidėti prie “Šiltnamio efekto” mažinimo, kurdami išmaniuosius biurus?

Globalinis klimato atšilimas ir bandymas stabdyti klimato kaitą, neišvengiamai liečia visus. Daugelis valstybių vyriausybių nustato tikslus, siekdamos sulėtinti pasaulinio atšilimo greitį ir įvykdyti įsipareigojimus pagal Paryžiaus susitarimą ir Kioto protokolą.

Šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija apima tiesiogines emisijas, tokias kaip iškastinio kuro deginimas, ir netiesiogines emisijas, tokias kaip elektros energijos suvartojimą. Taigi kiekviena organizacija ir įmonė gali prisidėti prie šiltnamio efekto mažinimo, mažinant elektros energijos suvartojimą. Ir tokiu būdu ne tik sumažinti energijos suvartojimo išlaidas, bet ir prisidėti prie visos žmonijos gerovės.

Prie tokio sprendimo galite prisidėti ir Jūs, savo įmonėje įrengdami išmaniuosius biurus, efektyviai ir racionaliai valdydami energijos suvartojimą išmaniųjų jutiklių sprendimų pagalba.

Susisiekite

Ačiū už užklausą! Su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.

bottom of page