top of page
daviklis-ismanus-iot-sprendimai-lorawan-svetaines-puslapio-fonas.png

LoRaWAN tinklo ir IoT sprendimai

Pristatome ir klientams siūlome pilnus ir išbaigtus LoRaWAN tinklo ir išmaniųjų daviklių sprendimus, leidžiančius jums efektyviau ir ekonomiškiau vykdyti savo veiklas.

LoRaWAN tinklo ir išmaniųjų jutiklių sprendimas mokykloms. Daviklis

Oro kokybės stebėjimas

Saugios aplinkos vaikams ir suaugusiems užtikrinimas mokyklose, darželiuose, kolegijose, universitetuose ir kitos ugdymo bei lavinimo įstaigose.

Užkirskite kelią Covid-19 ir kitiems oru plintantiems virusams. Užtikrinkite švarų ir efektyviam mokymuisi palankų orą klasėse, stebėdami oro kokybę, matuodami C02 kiekį ir kitus rodiklius (TVOC ar ŠVOK sistemų reikalavimų atitikimas).

Covid-19 ir kitų oru plintančių virusų prevencija

Ligoninėse, poliklinikose, privačiose klinikose ar slaugos namuose tinkama oro kokybė yra būtina. Uždarose patalpose, kur yra daug žmonių, neretai tai sergantys ar tam tikros sveikatos būklės žmonės, minimizuotas virusų oru plitimas yra kritiškai svarbus tiek pacientams, tiek ir gydymo įstaigų personalui.

LoRaWAN tinklo ir išmaniųjų jutiklių sprendimas ligoninėms. Daviklis
LoRaWAN tinklo ir išmaniųjų jutiklių sprendimas pramonei. Daviklis

Pramonės revoliucija ir Industry 4.0

LoRaWAN tinklas ir išmanieji davikliai sukėlė tikrą revoliuciją pramonėje, siekiant optimizuoti išteklius, bei sudaryti sąlygas efektyviam įrengimų darbui.

Įrengimų prijungimas prie IoT (daiktų interneto), nuotolinis stebėjimas bei duomenų analizė leidžia sudaryti ištisas ekosistemas, darniai veikiančias tarpusavyje:

Išmanus žemės ūkis

Žemės ūkis neišvengiamai žengia kartu su technologijomis ir daiktų interneto (IoT) sprendimais, kurie leidžia vykdyti veiklą efektyviau, tausoti išteklius bei gamtą, mažinti elektros energijos sąnaudas, stebėti gyvulius, sekti pieno, kuro, trąšų ir chemikalų talpyklų užpildymą.

LoRaWAN tinklo ir išmaniųjų jutiklių sprendimas žemės ūkiui. Daviklis
LoRaWAN tinklo ir išmaniųjų jutiklių sprendimas biurams ir ofisams. Daviklis

Tvarūs pastatai ir biurai

Tvarumas yra vienas iš būtinų naujų ar renovuojamų pastatų reikalavimų.

Tvariais sprendimais siekiama sudaryti palankias sąlygas žmonėms ir jų sveikatai (BREAM sertifikato reikalavimai), tausoti aplinką bei išteklius (elektros energija, vanduo ir kt.). Taip pat LoRaWAN tinklo ir IoT sprendimai leidžia sukurti išmaniąsias darbo vietas, stebėti konferencijų salių ir kitų bendrų erdvių užimtumą.

Išmanusis vidinis parkingas – vaizdo stebėjimas

Vidinių automobilių stovėjimo aikštelių vaizdo stebėjimas ir integruoti išmanieji jutikliai leidžia optimaliai valdyti klientų ar darbuotojų, atvykstančių automobiliu, srautus. Šis sprendimas padidina net ir silpnai apšviestų aikštelių apsaugą, fiksuojant tiesioginius saugos vaizdo įrašus ar prijungiant išorinį garsiakalbį.

LoRaWAN tinklo ir išmaniųjų jutiklių sprendimas vaizdo stebėjimui ir parkingui. Daviklis

Neradote Jums tinkamo sprendimo?

LoRaWAN tinklo ir išmaniųjų daviklių galimybės yra labai didelės, gamintojai nuolat pristato naujoves, kurios leidžia sukurti individualius sprendimus Jūsų poreikiams įgyvendinti.

bottom of page