top of page
Milesight AM107 vidaus oro stebėjimo jutiklis. UAB Daviklis

Milesight AM-107 aplinkos stebėjimo jutiklis

Milesight AM107 padeda optimizuoti patalpų aplinką, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas, produktyvumas ir energijos vartojimo efektyvumas įvairiose aplinkose.

Milesight 107 yra tinkamas pasirinkimas išmaniesiems biurams, parduotuvėms, ugdymo įstaigų klasėms, gydymo įstaigų palatoms.

Milesight AM107 daviklio savybės:

  • Mažas, gražaus dizaino ir lengvai priderinamas prie įvairaus stiliaus interjero tiek viešose erdvėse, tiek moderniuose biuruose.

  • Galingas įrenginys, galintis matuoti įvairius oro kokybės rodiklius: temperatūra, drėgmė, šviesa, CO2 koncentracija, TVOC (ŠVOK rodikliai), barometrinis slėgis ir judesys.

Užtikrinkite reikiamas patalpų oro sąlygas mokiniams, studentams, pacientams bei darbuojams.

Aplinkos stebėjimo jutiklio pritaikomumas yra labai platus:

01

AM107 gali ne tik stebėti temperatūrą, drėgmę ir oro kokybę, bet ir aptikti judesius, todėl įmonės gali sekti užimtumą ir optimizuoti erdvės naudojimą. Tai gali padėti organizacijoms sumažinti nekilnojamojo turto išlaidas, tuo pačiu užtikrinant darbuotojams patogią ir sveiką darbo aplinką.

02

Mažmeninės prekybos parduotuvės

AM107 gali padėti mažmeninės prekybos tinklams sukurti patrauklesnę ir patogesnę apsipirkimo aplinką savo klientams, stebint oro kokybę, temperatūrą ir drėgmę. Tai gali paskatinti pardavimus, pagerinti klientų pasitenkinimą ir formuoti stipresnį prekės ženklą bei didinti klientų lojalumą.​

03

AM107 ne tik stebi temperatūrą, drėgmę ir oro kokybę, bet ir gali aptikti triukšmo lygį bei barometrinį slėgį. Pastarųjų reiškinių valdymas gali turėti teigiamos įtakos mokinių koncentracijai bei mokymuisi. Išmaniojo daviklio teikiama informacija padės mokytojams/ dėstytojams ir administracijai optimizuoti klasės ar auditorijos oro sąlygas, kad mokinių bei studentų mokymosi rezultatai būtų kuo aukštesni.

04

AM107 gali padėti ligoninėms sukurti patogesnę ir sveikesnę aplinką pacientams ir lankytojams bei personalui. Patalpos oro ir drėgmės stebėjimas leidžia efektyviai sumažinti su sveikatos priežiūra susijusių infekcijų riziką. Ir tai gali lemti geresnius pacientų sveikimo rezultatus, mažesnes sveikatos priežiūros išlaidas ir didesnį pacientų pasitenkinimą.

Susisiekite

Ačiū už užklausą! Su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.

bottom of page