top of page
IoT sprendimas Pramonei - išmanus BoB Assistant vibro daviklis

Išmanusis vibro jutiklis BoB Assistant - IoT sprendimas Pramonei

24/7 stebėdamas įrengimų veikimą ir būklę išmanusis BOB asistentas padeda įmonėms ženkliai:

 • Sumažinti brangiai kainuojančių prastovų laiką.

 • Padidinti darbo našumą dėl nepertraukiamo įrengimo darbo.

 • Optimizuoti įrengimų reguliarios priežiūros grafikus.

 • Padidinti veiklos efektyvumą, pertvarkant procedūras ir kitas veiklas, susijusias su sklandžiu įrengimų darbu.

IoT sprendimas efektyviam Jūsų įmonės įrengimų darbui

BoB vibro daviklis yra daiktų interneto (IoT) įrenginys, sujungiamas LoRaWAN tinklu ir siunčiantis duomenis realiuoju laiku į jūsų išmaniuosius įrenginius bei leidžiantis laiku reaguoti į susidariusią situaciją.

BoB vibro daviklis ir Dirbtinis intelektas

BoB pramoninių įrengimų vibro jutiklis veikia dirbtinio intelekto pagalba ir tai leidžia jį diegti bei naudoti iš karto be atskiro pasirengimo ar ilgai trunkančių diegimo bei pritaikymo procedūrų:

BOB Assistant vibro jutiklio analizė
 • Per 7-ias dienas šis išmanus jutiklis pats apsimokina bei prisitaiko, atlikdamas išsamią pramoninės įrangos vibracijos analizę.

 • Dirbtinis intelektas ir toliau analizuoja įrengimo, ant kurio pritvirtintas vibro daviklis, elgseną ir pateikia rekomendacijas, ankstesnių pasiūlymų korekcijas ar įspėjimus apie pasikeitusią ar neįprastą situaciją.

 • Duomenys apie įrengimų būklę yra kaupiami ir tai leidžia stebėti įrengimo veikimą ilguoju periodu, daryti duomenimis grįstus sprendimus.

 • Duomenys perduodami viešuoju arba privačiu LoRaWAN® tinklu, vibro jutiklis turi ilgai veikiančią vidinę bateriją ir naudoja mažai energijos, galima tvirtinti atokiose ir sunkiai prieinamose vietose.

 • Pilna informacija perduodama į LoRaWAN debesį ir lengvai pasiekiama kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje.

Premium klasės BoB Assistant vibro daviklios privalumai:

 • Pažangi technologija: tai IoT įrenginys, prijungiamas į LoraWAN tinklą, veikiantis dirbtinio intelekto pagalba ir teikiantis būtiną informaciją veiklos efektyvumui gerinti.

 • Paprastas montavimas: šis išmanus jutiklis tiesiog pritvirtinamas prie norimo įrengimo, nereikalingi papildomi maitinimo ar informacijos perdavimo laidai ar kita infrastruktūra.

 • Duomenų saugumas: fiksuojami bei persiunčiami pramoninės įrangos duomenys yra šifruojami, taigi nepasiekiami su įmone bei jos veikla nesusijusiems asmenims ar šalims.

 • Didesnė darbuotojų sauga: dėl BoB asistento paprasto montavimo ir LoraWAN tinklo suteikiamų galimybių, išmanusis jutiklis gali būti tvirtinamas atšiauriose ir atokiose vietose. Taigi sumažėja poreikis fiziniam įrangos tikrinimui rankiniu būdu.

Išmanaus BoB Assistant vibro daviklio pritaikomumas:

Gamyklos:

BOB asistento davikliai gali stebėti surinkimo linijų, gamybos mašinų ir robotų sistemų veikimą, nustatyti ankstyvus nusidėvėjimo požymius ir numatyti galimus gedimus, kad būtų galima laiku atlikti techninę priežiūrą ir sumažinti prastovų laiką.

 

Energetikos sektorius:

BOB davikliai gali stebėti strategiškai svarbią įrangą, tokią kaip generatoriai, transformatoriai ir inverteriai elektrinėse, vėjo turbinose ir saulės energijos fermose. Šie jutikliai padeda užtikrinti optimalų įrangos veikimą, pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ir užkirsti kelią netikėtiems gedimams, numatydami galimas problemas.

Vandens ir nuotekų valymo įrenginiai:

BOB davikliai naudojami siurbliams, vožtuvams ir filtravimo sistemoms stebėti, numatyti įrangos gedimus ir padėti planuoti prevencinę priežiūrą. Tai lemia efektyvesnę veiklą, mažesnes priežiūros išlaidas ir geresnį aplinkosaugos reikalavimų laikymąsi.

Mūsų siūlomas pramoninės įrangos stebėjimo sprendimas apima:

01.

Įrangos stebėjimo strategijos, iškeltų tikslų, pageidaujamo rezultato aptarimas ir sprendimo diegimo plano paruošimas.

02.

LoRaWAN® tinklo sukūrimas reikalingoje erdvėje.

03.

BoB vibro daviklių ir kitų jutiklių (esant poreikiui) montavimas.

04.

Stebėjimo (monitoringo) programos konfigūravimas pagal kliento poreikius.

Susisiekite

Ačiū už užklausą! Su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.

bottom of page